Firma Profili / Tarihçe

Laviana, Türk tekstil piyasasının önde gelen firmalarından biri olan ‘’MODEM Tekstil Tur. San. Tic. Ltd. Şti’’ ünvanıyla İsmail Hakkı DOĞAN tarafından 2004 yılında Osmanbey – İstanbulda 15 kişilik bir ekiple kurularak, abiye giyim tekstili alanındaki çalışmalarına başladı. Yoğun rekabet ortamı, müşteri ihtiyaçlarının analiz edilmesi, artan talepler, birbirine benzeyen hizmet ve stratejiler sebebiyle farklılaşan müşteri beklentilerini karşılamak adına ‘’Abiye Giyim Tasarım ve Üretimi’’ denilince ilk akla gelen ‘’Tekstil Firması’’ olma amacıyla yola çıkan ‘’MODEM Tekstil Tur. San. Tic. Ltd. Şti’’.

Ürün yelpazesini genişletmek, artan müşteri talep ve beklentilerini karşılamakamacıyla aynı bölgede üretim fabrikasını ve şube zincirlerine bir yenisini daha ekleyerek Beyazıt – İstanbul’da da mağaza showroom şubesini faaliyete geçirmiştir. ‘’Abiye Giyim’’ toptan mağazacılık ve ihracat sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiş olup, gelişimini ve büyümesini sürdürmeye devam etmektedir.Tekstil sektöründeki yapılanmasını tamamlayarak, edindiği ‘’iş tecrübesi, bilgi birikimi, teknolojik altyapısı, yeniliklere, gelişmelere
açık tecrübeli çalışanları, akademik çalışma grupları ve deneyimli yöneticileri’’ ile iç ve dış pazardaki yüzlerce müşterisine hızlı çözüm üretme altyapısında olan ‘’LAVİANA’’ ‘’Abiye elbiseler, mezuniyet kıyafetleri, nişan ve özel geceler için ürün grupları sunmaktadır’’.

‘’LAVİANA’’ Tasarımlarında yenilik arayışını karşılamak üzere modanın merkezleri olan New York, Paris İtalya, İspanya moda haftalarında da ‘’LAVİANA markası ile yer almaktadır.
‘’LAVİANA’’ Dünya trendlerini takip eden bir marka olarak Türk pazarına öncülük etmektedir.Tasarımı yüksek standartlarda üretilmekte olup, koleksiyonlarında abiye giyim’in teşhir edildiği alanlara ‘’uygun renk tonları, desenli baskılar, derin yırtmaç, drapeler ve swaroski taşlı işlemelerle kombine edilmiş ürünleriyle‘’ abiye tekstil tasarım ve üretim alanında hizmet vermeye devam etmektedir.
Hazır giyim koleksiyonu en iyi mağazalarda ve internet sitelerinde mevcuttur.